Turniej PPPN Orilki Waksmund

Tuż po nowy roku w Waksmundzie odbył się turniej orlików, organizowany przez Podhalański Podokręg Piłki Nożnej. Nasze stowarzyszenie reprezentowało dwie drużyny Młody Jordan I : Mikołaj Strzelczyk, Niewiarowski Bartosz, Niewiadomski Tomasz, Tymoteusz Gruca, Zębol Łukasz, Zębol Mateusz oraz Jałocha Kacper. Młody Jordan II : Czarny Wojciech, Kowalcze Patryk, Łaczek Paweł, Michura Oskar, Pietrzak Karol, Kosek Kacper, Marututano Alessandro.

Minimalnie lepsza okazała się drużyna MJ I, która nie przegrała ani jednego pojedynku lecz remisując wszystkie. Druga drużyna odnotowała jedna porażkę, resztę spotkań zremisowała. MJ I zajął 3ms a MJ II zajął 4 miejsce. Treningi zaczynamy wg planu od wtorku. Do zobaczenia

Wyniki :

MJ I 1-1MJ II  M Zębol - K. Kosek

MJ II 0:3 Orawa

MJ I 1-1 Zakopane bramka samobójcza

MJ II 0-0 Zakopane

MJ I 1:1 SP NT bramka samobójcza

MJ II 1:1 SP NT K. Kosek

MJ I 0:0 Orawa

mini galeria ze zdj na fb